Sobota 25
Maj 2019

brak danych, prosze uzupelnic
blog wędkarski
magazyn lifestyle

Joost: nowa generacja telewizji!

Joost: nowa generacja telewizji!

250 kanałów i 15.000 programów - twórcy KaZaA i Skype otworzyli darmową telewizję. Czy nowy projekt się przyjmie? Sprawdź Sam!


wykop

Joost to nowy projekt twórców Skype'a i KaZaA ( jednego z pierwszych i najbardziej popularnych programów P2P do wymiany plików w Internecie ), dzięki któremu możliwe jest oglądanie wielu programów telewizji (głównie amerykańskiej) przez Internet.

Aby skorzystać z Joosta, wystarczy zainstalować go na komputerze, tak jak każdy inny program. Po zainstalowaniu, do wyboru jest ponad 250 stacji, oferujących łącznie ponad 15.000 programów.

Joost jest darmowy ale jak wiadomo musi się z czegoś utrzymywać, więc pomiędzy programami zobaczymy krótkie reklamy. Oprócz samej telewizji w program został wbudowany system newsów oraz czat do porozumiewanie się społeczności joost'a.

Prawdziwą siła Joost'a jest technologia przesyłania obrazu, która jest tak opracowana, że o ile cieszymy się przyzwoitym łączem (co najmniej 1mb/s), pozwala na duża płynność przy zachowaniu dobrej jakości nagrań.

Aby wyprobowac Joost samemu wystarczy wybrać się na oficjalną stronę programu - www.joost.comdodał:kakon
27.02.2008


Polecamy również lekturze:
Tagi:
Pokrewne: joost telewizja internetowa telewizja za darmo top gear do ściągnięcia seriale do ściągnięcia za darmo do ściągnięcia za darmo włatcy much za darmo

Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(0):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 0    następne>>