Środa 24
Lipiec 2024

brak danych, prosze uzupelnic
blog wędkarski
magazyn lifestyle

Lansuj się empetróją !

Lansuj się empetróją !

Firma BlingPlayer.com prezentuje odtwarzacz MP3/MP4 dla raperów!


Nikt dziś chyba nie wątpi że kultura rapowo - hip hopowa ma się dobrze a jak wiadomo w USA najlepiej. Rynek pełny jest gadżetów skierowanych specjalnie dla raperów jak i ich fanów. Łancuchy, kajdany, grille, kolczyki, bransolety, nie wspominając już o wszystkich rodzajach ubrań... Teraz jednak nadszedł czas na elektronike codziennego użytku w stylu GANGSTA. No bo jak inaczej nazwać odtwarzacz MP3/MP4 który wygląda jak srebrny kajdan?

Firma BlingPlayers.com za jedyne 149$ propnuje wszystim możliwość posiadania najbardziej wylansowanego playera na świecie. To świecące cudo ma 2GB pamięci flash, potrafi odtwarzać zarówno MP3 jak i video MP4, ma wbudowane radio FM. Do tego kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,5 cala. Jednak jego podstawowym zadaniem jest dobrze wyglądać – dlatego do wyboru mamy 3 solidnie wyglądające obudowy razem z grubym łańcuchów do powieszenia sobie urządzenia na szyi.

Do tego, jeśli ktoś ma już "ipoda" w wersji nano lub shuffle, może zaopatrzyć się w samo "opakowanie" na łańcuchu, które przemieni zwykły odtwarzacz w element rapowej biżuterii. Chłopaki z BlingPlayers nie zapomnieli też o takich detalach jak słuchawki na łańcuchu - w końcu jak rzekł kiedyś klasyk naszego rodzimego lansu - jak lans to przez duże S.

Cena:
150$
bppack_fs02_400


dodał:kakon
27.02.2008


Polecamy również lekturze:


Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(2):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 2    następne>>
zen napisał:
02.25.08 | 4:17
dobra gangsterka nie ma co
Pi0tras napisał:
03.30.08 | 3:57
LOL :D