Sobota 25
Maj 2019

brak danych, prosze uzupelnic
blog wędkarski
magazyn lifestyle

Los Angeles: Zielone Automaty!

Los Angeles: Zielone Automaty!

Co możesz kupić w automacie? Batonika? Cole? Nie tylko - Los Angeles jako pierwsze miasto na świecie wprowadziło automaty z marihuaną.


wykop

potautomat3Na razie automaty z marihuaną są tylko dwa, ale jak zapewniają władzę miasta to dopiero początek. Wyglądają one podobnie do urządzeń jakie znamy z Polski – tych z napojami, chipsami, czy batonikami. Mają jednak w przeciwieństwie do urządzeń kilka dodatkowych zabezpieczeń. Żeby z nich skorzystać trzeba posiadać specjalną kartę magnetyczną, oraz potwierdzić swoją tożsamość odciskiem palców.

A czy to jest legalne? Oczywiście! W Los Angeles joint może zostać Ci przepisany przez lekarza jako lekarstwo np. na ból pleców, albo migreny. Automat ma ułatwić dostęp do marihuany właśnie chorym i potrzebującym. Dlatego, żeby z niego skorzystać będziesz musiał wcześniej dostać receptę od swojego lekarza, która zamienisz na wspomnianą wyżej kartę do automatu.

Uwaga! Władze LA pomyślały również o wszystkich osobach które mają migreny, a nie dostały recepty na zielone lekarstwo. Automat jest cały czas pilnowany przez dwóch uzbrojonych strażników, którzy moją pilnować, żeby nikt nie próbował dostać jointa jeżeli nie ma do niego prawa…

 dodał:czaki
27.02.2008


Polecamy również lekturze:
Tagi:
Pokrewne: marihuana jointy automat ganja dealer leki marihuana na receptę

Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(6):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 6    następne>>
Walek napisał:
02.02.08 | 6:14
no to ja chce miec cos takiego na osiedlu :D albo co najmniej w szkole :D to by mi bylo dopiero zielono :D tylko sie udac do znajomego lekarza...
Sztafix napisał:
02.25.08 | 4:00
Nie kminie do końco o co chodzi. Z tego co mi wiadomo w stanach Pecynka jest nie legalna. A automaty tworza?? Ale tak czy inaczej, na mojej klatce taki automacik by sie przydał :) Ba!! Na mojej ulicy to nie nadazali by ich naładowac nawet, hehe :D Pecyna Sqad, elo wariaty!!!
lukuz1@o2.pl napisał:
03.10.08 | 1:10
Wreszcie coś dla ludzi. A uwolnić prochy. Przynajmniej kartele poupadaja a z akcyzy bedzie dobra kasa do budżetu
lukuz1@o2.pl napisał:
03.10.08 | 1:10
Wreszcie coś dla ludzi. A uwolnić prochy. Przynajmniej kartele poupadaja a z akcyzy bedzie dobra kasa do budżetu
Tomek Kuzka Diler napisał:
04.22.08 | 11:14
a w wałbrzychu kiedy sie postawi taki może w fomie ofsetu niech takie dwa wezmom nasi z pis'u
elo napisał:
07.04.08 | 4:39
nieżle