Poniedziałek 17
Luty 2020

Dzisiaj pijemy za to, że mężczyzna potrafi! Dokładnie 12 lat temu Garry Kasparov pokonał superkomputer Deep Blue w szachy.
blog wędkarski
magazyn lifestyle

Nie daj się robić w jajo!

Nie daj się robić w jajo!

Nożyk do jajek ze stali nierdzewnej - rzecz niezbędna dla każdego prawdziwego mężczyzny.


wykop

Rzecz która powinna być na wyposażeniu każdego eleganckiego mężczyzny - nożyk do odcinania góry jajka na miękko marki Silit. Wykonany z błyszczącej stali nierdzewnej zaoszczędzi wam walenia w skorupki, wyskakującego żółtka na marynarki i wielu innych nieszczęść jakie mogą się przydarzyć przy jedzeniu jajka na miękko.

Pamiętaj tylko, że zawsze powinieneś go nosić przy sobie. Może się bowiem przecież zdarzyć, że nie będziesz jadł śniadania we własnym domu. I na co Ci wtedy ów noży> Zresztą wyobraź sobie sam taką scenę: Po długiej nocy budzisz się rano w łóżku pięknej nieznajomej, która właśnie zrobiła Ci śniadanie do łóżka. Wyjmujesz zamaszystym ruchem swój błyszczący nożyk do jajek na miękko i jednym płynnym ruchem odcinasz górę skorupki. Uwierz nam, w ten sposób na pewno zrobisz na niej duże wrażenie.

Cena: 89 PLNdodał:czaki
27.02.2008


Polecamy również lekturze:
Tagi:
Pokrewne: nożyk silit lifestyle nożyk do jajek nożyk do jajka jajko prezent dla faceta gadżet dla eleganckeigo mężczyzny dla eleganckeigo mężczyzny

Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(5):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 5    następne>>
fergi napisał:
11.22.07 | 1:13
taki szajs znajdziesz tylko w kontenerze 3454 na stadionie XX-lecia
Franky napisał:
01.27.08 | 2:17
No z takim to bym sie czyul pan i wladca. Rano panienka przynosi sniadanko do lozka a ja wyjmuje i ciach ciach. Faktycznie bardzo bling bling opcyjka nie ma co!
superman napisał:
11.08.12 | 2:40
nigdy bym nie zgadł że to nożyczki
michol napisał:
01.16.13 | 12:13
troche dużo jak za nożyczki
michol napisał:
01.16.13 | 12:13
troche dużo jak za nożyczki