Niedziela 17
Luty 2019

Dzisiaj pijemy za to, że mężczyzna potrafi! Dokładnie 12 lat temu Garry Kasparov pokonał superkomputer Deep Blue w szachy.
blog wędkarski
magazyn lifestyle

Nowy Photoshop Express!

Nowy Photoshop Express!

Interesujesz się fotografią? Cały czas starasz się polepszać jakoś swoich zdjęć? Mamy coś dla Ciebie!


wykop Wszyscy wiemy, że oryginalne i profesjonalne oprogramowanie do obróbki zdjęć to duży wydatek. Szczególnie jeżeli w portfelu ma jeszcze starczyć na piwo z kuplami!
Firma Adobe pomyślała o użytkownikach, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup ich produktu(albo wolą wydać swoją kasę na coś innego dlatego powstał Adobe Photoshop Express, z którego korzystasz z online.
Dlaczego warto się zainteresować tą aplikacją?Po pierwsze dostajemy 2gb przestrzeni na nasze zdjęcia, a to całkiem sporo. Do tego Adobe proponuje nam bardzo przyjemne i łatwe w obsłudze katalogowanie zdjęć, oraz inne funkcje jak np. tworzenie folderów okazjonalnych. Dzięki temu już nie będziemy musieli szukać zdjęć z urodzin, czy innej imprezy, zakurzonych gdzieś na pułce z domowymi płytami. Wystarczy, że stworzymy odpowiedni folder i wgramy tam zdjęcia. Dodatkowo każdą fotkę możesz dowolnie opisać.

Oczywiście jest to dopiero początek możliwości jakie daje nam ta aplikacje online. W końcu nazwa programu zawiera słowo Photoshop, a to coś znaczy.
Jeżeli chodzi o możliwości edycji zdjęć, to również należy pochwalić firmę Adobe. Cały edytor jest niezwykle intuicyjny. Bez problemów możemy odpowiednio wykadrować nasze zdjęcie, zmienić jego rozmiar, a później dobrać odpowiednie światło, ostrość czy kolor.

Jestem pewien, że warto zapoznać się z tą aplikacją, oczywiście oferuję ona tylko mały procent możliwości, które daje nam program Photoshop. Należy pamiętać jednak, że do Adobe Photoshop Express dostęp mamy całkowicie darmowy, a poza tym jest naprawdę niewielu ludzi, którzy potrzebują bardzo zawansowanego edytora graficznego.
Photoshop Express - tutaj możesz sam sprawdzić możliwości programu.

dodał:Xindrom
01.07.2008


Polecamy również lekturze:
Tagi:
Pokrewne: darmowy program do edycji zdjęć

Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(7):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 7    następne>>
MaRciN napisał:
06.25.08 | 8:32
Bardzo fajnie zrobiony i ogolnie niezly pomysl, ale przy wiekszej ilosci zdjec jednak lepiej robic obrobke bezposrednio na komputerze niz online
Kejron napisał:
06.26.08 | 10:58
Bardzo fajnie jest zrobiony album, chyba przerzuce się z picassy na to.
mimi napisał:
06.26.08 | 11:27
ja jednak wole picasse bo nie lubie zabardzo aplikacji opartych na flashu, zabardzo obciazaja system
quzz napisał:
06.27.08 | 1:46
dobre
Mitur napisał:
06.27.08 | 9:45
O prosze jestem wielkim fanem photoshopa o tym wynalazku jeszcze nie slyszalem
NSDA napisał:
06.28.08 | 12:25
To juz jest od jakiegos czasu na rynku
michol napisał:
11.06.12 | 2:14
widziałem coś takiego na ipada