Niedziela 26
Maj 2024

brak danych, prosze uzupelnic
blog wędkarski
magazyn lifestyle

Nowy Photoshop Express!

Nowy Photoshop Express!

Interesujesz się fotografią? Cały czas starasz się polepszać jakoś swoich zdjęć? Mamy coś dla Ciebie!


Wszyscy wiemy, że oryginalne i profesjonalne oprogramowanie do obróbki zdjęć to duży wydatek. Szczególnie jeżeli w portfelu ma jeszcze starczyć na piwo z kuplami!
Firma Adobe pomyślała o użytkownikach, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup ich produktu(albo wolą wydać swoją kasę na coś innego dlatego powstał Adobe Photoshop Express, z którego korzystasz z online.
Dlaczego warto się zainteresować tą aplikacją?Po pierwsze dostajemy 2gb przestrzeni na nasze zdjęcia, a to całkiem sporo. Do tego Adobe proponuje nam bardzo przyjemne i łatwe w obsłudze katalogowanie zdjęć, oraz inne funkcje jak np. tworzenie folderów okazjonalnych. Dzięki temu już nie będziemy musieli szukać zdjęć z urodzin, czy innej imprezy, zakurzonych gdzieś na pułce z domowymi płytami. Wystarczy, że stworzymy odpowiedni folder i wgramy tam zdjęcia. Dodatkowo każdą fotkę możesz dowolnie opisać.

Oczywiście jest to dopiero początek możliwości jakie daje nam ta aplikacje online. W końcu nazwa programu zawiera słowo Photoshop, a to coś znaczy.
Jeżeli chodzi o możliwości edycji zdjęć, to również należy pochwalić firmę Adobe. Cały edytor jest niezwykle intuicyjny. Bez problemów możemy odpowiednio wykadrować nasze zdjęcie, zmienić jego rozmiar, a później dobrać odpowiednie światło, ostrość czy kolor.

Jestem pewien, że warto zapoznać się z tą aplikacją, oczywiście oferuję ona tylko mały procent możliwości, które daje nam program Photoshop. Należy pamiętać jednak, że do Adobe Photoshop Express dostęp mamy całkowicie darmowy, a poza tym jest naprawdę niewielu ludzi, którzy potrzebują bardzo zawansowanego edytora graficznego.
Photoshop Express - tutaj możesz sam sprawdzić możliwości programu.

dodał:Xindrom
01.07.2008


Polecamy również lekturze:


Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(7):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 7    następne>>
MaRciN napisał:
06.25.08 | 8:32
Bardzo fajnie zrobiony i ogolnie niezly pomysl, ale przy wiekszej ilosci zdjec jednak lepiej robic obrobke bezposrednio na komputerze niz online
Kejron napisał:
06.26.08 | 10:58
Bardzo fajnie jest zrobiony album, chyba przerzuce się z picassy na to.
mimi napisał:
06.26.08 | 11:27
ja jednak wole picasse bo nie lubie zabardzo aplikacji opartych na flashu, zabardzo obciazaja system
quzz napisał:
06.27.08 | 1:46
dobre
Mitur napisał:
06.27.08 | 9:45
O prosze jestem wielkim fanem photoshopa o tym wynalazku jeszcze nie slyszalem
NSDA napisał:
06.28.08 | 12:25
To juz jest od jakiegos czasu na rynku
michol napisał:
11.06.12 | 2:14
widziałem coś takiego na ipada