Niedziela 26
Maj 2024

brak danych, prosze uzupelnic
blog wędkarski
magazyn lifestyle

Odyseja seksualna: seks w kosmosie!

Odyseja seksualna: seks w kosmosie!

Seks w kosmosie jest obiektem licznych marzeń i fantazji. Wydaje się być czymś fajnym i podniecającym. Szkoda tylko, że jest tak kłopotliwy!


Oficjalne stanowisko świata nauki jest w tej sprawie nie zmienne od lat - nikt nigdy nie uprawiał seksu w przestrzeni kosmicznej. Naukowcy jednak nie wykluczają możliwości międzyplanetarnego bara-bara w przyszłości. Problem jednak w tym, że seks w kosmosie wcale nie musi być aż tak pociągający, jak mogłoby nam się wydawać. Szczególnie, że gwiezdne figle nastręczają licznych problemów!

sex_kosmos_astronauta_400Najwięcej trudności powoduje brak grawitacji. Sam pocałunek podobno jest już wyczynem godnym odnotowania w dzienniku pokładowym, bowiem w stanie nieważkości zbliżając się do drugiej osoby automatycznie ją od siebie odpychamy. Do tego w przestrzeni kosmicznej mamy tendencję do nadmiernego pocenia się i nawet niewielka aktywność fizyczna powoduje, że zaczynamy się czuć jakbyśmy właśnie przebiegli 10 km! Co gorsza cząsteczki naszego potu zbijają się w niewielkie krople i zaczynają dookoła nas wirować – ochyda!

Nie służy nam również niskie ciśnienie, panujące we wnętrzu promu kosmicznego. Może ono zmniejszać erekcję,a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić jej powstanie. Problemem mogą się okazać również mdłości, które na stałe wpisane są w życie każdego astronauty - zbyt duża liczba fikołków, które z łatwością można wykonywać dzięki brakowi grawitacji, fajnie wygląda tylko na filmach. Cała sprawę utrudnia również brak intymności, bo choć statki kosmiczne są coraz większe ciągle nie ma w nich miejsca by choć przez chwile pobyć samemu, o seksie nawet nie wspominając.

Taka wizja rejsu statkiem kosmicznym mija się znacząco z wizją autorów filmów i powieści SF. Jednak, jak się okazuje, nie tylko oni próbują nas przekonać o tym, że seks w kosmosie jest czymś jak najbardziej realnym. Internet pełen jest artykułów w których opisuje się przypadki par, które udało się już uprawiać miłość w przestrzeni kosmicznej.

To nie wszystko! Seks w kosmosie to same kłopoty! Czytaj dalej na kolejnej stronie!

Przejrzyj inne artykuły z działu sexbiznes!dodał:czaki
04.03.2008


Polecamy również lekturze:


Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(10):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 8    następne>>
elo2 napisał:
03.15.08 | 12:02
jak ci kosmonauci tak tam wytrzymuja tyle czasu?!
pewnie az maja odciski na prawej rece.
rocco debiutant napisał:
03.18.08 | 11:05
kto by przypuszczał ze to taka trudna sprawa.
Ja mogłbym byc testerem bo szczeze powiem ze nie ma sytuacji w ktorej mi nie stanie, moj gnat zawsze jest gotowy do strzelania, o kazdej poze dnia i nocy i w kazdych warunkach atmosferycznych
cwaniak napisał:
03.26.08 | 9:39
Sex w kosmosie? Ja tam wole kosmiczny seks na ziemi! He he
cwalineczek napisał:
06.11.08 | 1:02
mozna powiedziec nieziemski sex HEHE
ero-art.pl napisał:
03.22.10 | 3:02
Tutaj dalszy ciąg historii: http://ero-art.pl/przez-seks-do-gwiazd/387/
maly18 napisał:
07.18.11 | 2:53
hej a byliscie na http;/seksbaza.com/forum-czlonek-meski/index.php tam to sa gnaty , pewnie i w kosmosie moga strzelac
superman napisał:
03.06.12 | 11:47
Sex w kosmosie??? mmm mogłoby być ciekawie..
bene napisał:
07.06.12 | 8:27
odwieczne pytanie, kto jest na górze a kto na dole