Środa 24
Lipiec 2024

brak danych, prosze uzupelnic
blog wędkarski
magazyn lifestyle

Restauracja toaleta: Modern Toilet!

Restauracja toaleta: Modern Toilet!

Zjeść romantyczną kolacje w toalecie? Napić się piwa z kumplem na sedesie? Czemu nie! Najlepiej w pierwszej na świecie restauracji kiblu!


wykop

Mówi się, że ludzka wyobraźnia nie zna granic. Nawet z pozoru proste pomysły mogą nie tylko zachwycać ale i szokować. Jeśli więc dopadła Cię nuda i poszukujesz alternatywy dla codziennych lunchów, zapraszamy Cię do restauracji Modern Toilet w Tajpej – pierwszej na świecie knajpy stylizowanej na ubikacje. Niezwykłe przeżycia gwarantowane – zobaczcie sami!

„Modern Toilet” to restauracja, której nazwa mówi sama za siebie. Goście, zamiast na krzesłach, siedzą tu na sedesach przy stołach, które zrobiono z wanien. To nie wszystko -potrawy je się na talerzach, które swych kształtem imitują pisuary, mydelniczki i miniaturowe sedesy! Napoje podawane są w szpitalnych kaczkach, a zamiast klasycznych dekoracji na tacach, na których przynoszone są dania, kelnerzy umieszczają plastikowe kupy. Nie do wiary? A jednak… taka właśnie jest pierwsza na świecie restauracja w stylu publicznego szaletu.

Aby obejrzeć galerię potrzebujesz Macromedia Flash playera Jeśli jednak posiadasz go u siebie to kliknij aby obejrzec galerię.

Co ciekawe restauracja cieszy się dużą popularnością. Przychodzą tu nie tylko amatorzy niecodziennych doświadczeń, ale i rodziny z dziećmi oraz zakochane pary. Yang Chung-Chi - menager lokalu, tylko zaciera ręce z zadowolenia - zapewniając, że już niedługo „Modern Toilet” stanie się prężną siecią restauracji znanych na całym świecie. „Jesteśmy jedyni w swoim rodzaju” stwierdza z dumą i trzeba przyznać mu rację.

Pamiętaj, żeby powiedzieć innym naszym czytelnikom co o tym sądzisz, a tymczasem Bling-Bling.pl życzy wam smacznego!dodał:czaki
03.04.2008


Polecamy również lekturze:


Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(6):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 6    następne>>
malczez napisał:
06.02.08 | 1:47
dobrze te kupska wygladaja na talerzu
pysznakupa napisał:
10.23.09 | 8:33
niami:D
walkwoman napisał:
12.05.09 | 11:34
ciekawe, ciekawe. chętnie zetknę się z tym w polszy ;]
JUUUUUUUUUUUUUUUULLLL napisał:
05.21.10 | 9:26
hahaha też bym tam poszłąa. xdd
superman napisał:
11.27.12 | 12:31
a feee nie mówcie, że jeszcze używane :P
superman napisał:
11.27.12 | 12:32
a feee nie mówcie, że jeszcze używane :P