Środa 24
Lipiec 2024

brak danych, prosze uzupelnic
blog wędkarski
magazyn lifestyle

V-Phone: naprawdę bezużyteczne usb

V-Phone: naprawdę bezużyteczne usb

Dużo widzieliśmy gadżetów usb. Zazwyczaj mało przydatnych. Ten chyba jednak ustanawia nową jakość w świecie bezużytecznych rzeczy.


To usb, które widzicie jest bowiem przenośnym telefonem V-Phone, dzięki któremu możecie dzwonić z każdego miejsca na świecie. Ale zaraz, zaraz pomyślicie - przecież komórka, w szczególności satelitarna, to rzecz strasznie użyteczna. Można zadzwonić z niej do żony która jest w delegacji i utrzymywać, że jest się w domu a nie u kochanki. Albo wezwać pomoc, gdy nasz balon rozbije się na środku pustyni, a my mamy przy sobie tylko niedopitą cole light. No i można w zadzwonić do kumpli i umówić się na mecz i piwko oczywiście.

Dlaczego więc nie podoba nam się ten świetny usb-telefon, który też przecież może mieć liczne przydatne zastosowania? Dlatego, że faktycznie potrafi on dzwonić, ale na pewno nie z każdego miejsca na świecie. Działa bowiem tylko i wyłącznie podłączony do komputera z szerokopasmowym Internetem, mikrofonem i słuchawkami. Jedyna jego zaletą jest to, że posiada wgrane oprogramowanie dzięki, któremu można rozmawiać.

Według nas jednak, jak ma się już komputer podłączony do sieci, to nie potrzeba jeszcze jakiegoś gównianego pomarańczowego gadżetu, żeby skontaktować się ze światem. Wystarczy ściągnąć Skype…dodał:czaki
26.02.2008


Polecamy również lekturze:


Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(2):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 2    następne>>
SIMON napisał:
02.29.08 | 9:48
W rzeczy samej; im mniej gownianych, pomaranczowych gadzetow, tym swiat piekniejszy.
superman napisał:
11.23.12 | 1:03
to jest telefon?