Środa 24
Lipiec 2024

brak danych, prosze uzupelnic
blog wędkarski
magazyn lifestyle

Więcej kasy = więcej kobiet

Więcej kasy = więcej kobiet

Chciałbyś żeby kobiety same wskakiwały Ci do łóżka? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie rozwiązanie – czas żebyś zaczął pachnieć pieniędzmi!


Gdy siedzisz w knajpie, albo barze zachowuj się tak jakbyś nie zauważał obsługi. Będzie to wyglądało tak, jakbyś był od dziecka przyzwyczajany do tego, że inni ludzie ci usługują. Nigdy nie spoufalaj się z barmanem albo kelnerami. Traktuj ich z przyjazną rezerwą - podkreślisz tym samym, że należycie do zupełnie różnych klas społecznych. No i zawsze narzekaj na jedzenie, drinki i obsługę i przepraszaj, że zaprosiłeś do tak tragicznego miejsca – wszyscy będą dzięki temu myśleli, że zwykłeś bywać w lepszych lokalach.

moneywoman_400

Uwaga: Pamiętaj żeby nie narzekać jeżeli to ty zostałeś zaproszony, bo wezmą cię za buca i tak nie będziesz miał u nikogo szans, z kasą, czy bez kasy.
Kolejny punkt – twój samochód. Jeżeli nie masz go w ogóle, to nie ma problemu. Mówisz, że samochód jest nie przydatny i same z nim problemy – szukaninie miejsca do parkowania, nie można się napić itd. Ty jeździsz taksówkami i zastanawiasz się nad zatrudnieniem własnego kierowcy, a jak to zrobisz to kupisz sobie jakaś fajny wózek.

Jeżeli jednak masz samochód, to noś przy kluczykach breloczek jakiejś dobrej marki. Bez spięcia, nie musi być to od razu od Bentleya albo Maybacha – znaczek Porsche lub Mercedesa przy kluczykach w zupełności załatwi sprawę. Uważaj tylko, żeby podczas zapoznawania kobiet nie wypadły ci z kieszeni bilety autobusowe. A jeżeli tak się stanie idź w zaparte, że to część wynagrodzenia Twojego lokaja. I nigdy, ale to nigdy nie pozwól, żeby widziano Cię jak swoimi kluczykami z pięknym nowym breloczkiem otwierasz Matiza. Wtedy będziesz spalony.dodał:mad
04.03.2008


Polecamy również lekturze:


Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(21):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 8    następne>>
markii napisał:
01.15.08 | 3:46
trzmac fason zawsze trzeba
Tomik napisał:
01.23.08 | 1:16
Nie wydaje mi siÄ! Ja jestem biedny i utrzymuje mnie moja dziewczyna... Nigdy również nie miaÅem problemów żeby poznaÄ kobiete z tego powodu...
btacik napisał:
01.29.08 | 12:04
hajs to podstawa
Snake napisał:
03.03.08 | 4:11
Co to za debil napisał? Czy jest w ogole jakis facet, ktory bedzie robił takie numery? To jakas masakra jest! A swoja droga laski, ktore leca tylko na kase i to na taka jak to jest tu opisane, tez sa dokładnie tylko tyle warte ile taka kasa...
Pozdro
Andruu napisał:
03.04.08 | 12:05
Snake! Troche uśmiechu i spojrzenia na świat z przymrużeniem oka, a jak nie widzisz w tym ironi, no to cóź - Bujaj buja się pacanie stąd!
SPEED napisał:
03.06.08 | 8:36
MAM PRZY KLUCZYKACH BRELOCZEK PORSCHE- ALE KLUCZYK TEŻ JEST DO PORSCHE. TO JAKAŚ PARANOJA CO TU WYPISUJECIE- TO SPOSÓB NA BLACHARY- A ONE I TAK WOLĄ PUKAĆ SIE W SAMOCHODZIE. JUŻ TO WIDZĘ NA TYLNIM SIEDZENIU MATIZA :-)
Aldonka napisał:
03.15.08 | 2:41
haha, ale się uśmiałam o tej późnej godzinie.
ludzie naprawdę mają dziwne pomysły:)
pozdrawiam wszystkich szalonych! :D
death corporate napisał:
03.28.08 | 10:57
Złoto rodzi złoto a Wy go pragniecie!! Dolary Dolary i pracujcie wiecej zeby zarabiac wiecej! Praca rodzi kase a kasy nigdy dość !!! Bling!!