Środa 24
Lipiec 2024

brak danych, prosze uzupelnic
blog wędkarski
magazyn lifestyle

Podryw: Jak uwieść bliźniaczki!

Podryw: Jak uwieść bliźniaczki!

Jedna piękna kobieta to dla Ciebie za mało? Potrzebujesz w życiu ambitnego celu? Mamy go dla ciebie! Co powiesz na bliźniaczki?


Jedna piękna kobieta potrafi naprawdę namieszać i zawrócić facetowi w głowie. Dwie potrafią zrobić to podwójnie - szczególnie jeżeli są siostrami. Ty jednak, możesz się nie dać i sam zawrócić im w głowie. Poniżej mamy dla Ciebie kilka wskazówek jak radzić sobie z pięknymi bliźniaczkami.

Po pierwsze: nie atakuj od razu ostro…

W wypadku sióstr bliźniaczek raczej nie powinieneś próbować bezpośredniego podrywu. Dlaczego? Pomyśl przez chwilę. Co się stanie jeżeli po prostu podejdziesz i zaczniesz oczarowywać jedną z sióstr? Drugiej na pewno nie będzie się to za bardzo podobało – będziesz w jej oczach dupkiem któremu ewidentnie interesuje się bardziej jej siostra. A o taki obrót sprawy Ci przecież nie chodzi. Masz na celu poderwanie obu sióstr, a nie tylko jednej, prawda? Dlatego nie możesz atakować bezpośrednio. Musisz się przyczaić i dobrze przygotować zanim rozpoczniesz polowanie.

Dlatego dowiedz się najpierw trochę o swoich ofiarach. Porozmawiaj ze wspólnymi znajomymi i wybadaj gdzie będziesz mógł spotkać obie siostry w weekend. A gdy się tam pojawisz nie okazuj siostrom specjalnych względów. Pogadaj chwilę z każda z nich i wystarczy. Ważne jest tylko, żeby Cie zauważyły i zaczęły rozpoznawać. Czas na atak przyjdzie później…

Po drugie: naucz się je rozróżniać…

Rozumiemy, że obie siostry wyglądają prawie identycznie i trudno rozpoznać która to która. W końcu przecież są bliźniaczkami, nie? Nie możesz jednak pozwolić sobie na to, że nie będziesz ich umiał rozróżnić. Zrozum je - dziewczyny są mylone przez wszystkich permanentnie. Właśni rodzice rozpoznawali je po kolorze kokardki na warkoczyku i tak naprawdę to nie wiadomo czy ich kilka razy ze sobą nie pomylili, jak były małe i ta której nadali imię Ania jest obecnie Kasią. Jeżeli więc przynajmniej Tobie nie będą się mylić zyskasz na starcie dużego plusa.

 

Zdobywanie kobiet to sztuka! Poczytaj dalej o zdobywaniu bliżniaczek. Dalej >>dodał:czaki
27.03.2008


Polecamy również lekturze:


Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(13):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 8    następne>>
ron napisał:
04.04.08 | 3:31
blizniaczki to cudowne, milosc naszego zycia
KO! napisał:
06.11.08 | 1:03
To jest moje marzenie uprawiać sex z bliźniaczkami
m......... napisał:
01.26.10 | 9:37
nie prawda wcale nie musiasz zajmowac sie obydwoma mozesz zajac sie jedna jesli sie jej spodobasz druga nie bedzie miala pretensji
macho napisał:
10.24.12 | 2:44
Zawsze one jakoś się różnią więc nie ma tragedii
direx napisał:
11.24.12 | 5:39
jebcie sie na pysk aahahah
direx napisał:
11.24.12 | 5:40
no może być,,,
direx napisał:
11.24.12 | 5:40
no może być,,,
bjhbhmngbhjgbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
direx napisał:
11.24.12 | 5:40
no może być,,,
bjhbhmngbhjgbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb