Niedziela 26
Maj 2024

brak danych, prosze uzupelnic
blog wędkarski
magazyn lifestyle

Jak zdobyć jej telefon w 3 minuty?

Jak zdobyć jej telefon w 3 minuty?

Nigdy nie należałeś do facetów, którzy potrafią w ciągu trzech minut owinąć sobie dziewczynę wokół palca? Teraz to się zmieni!


Okej! Pierwsza strategia jest świetna i zapewniamy Cię, że zadziała w większości przypadków. Mamy dla Ciebie jednak jeszcze drógi sposób - równie dobry - na wyciąganie numerów telefonów od lasek. Tak na wszelki wypadek, jakbyś się znudził strategią nr.1...

 

sextu8_400

Strategia numer 2 – małymi kroczkami do celu

Jeśli jednak, nie czujesz się na tyle pewnie, by po zaledwie kilku minutowej rozmowie prosić dziewczynę o numer telefonu, musisz zastosować inny wybieg by osiągnąć cel. Początkowo postępujesz analogicznie jak w pierwszej strategii- podchodzisz, zagadujesz i odchodzisz po chwili. Różnica polega na tym, że odwracając się zamiast pytać o numer telefonu pytasz ją czy ma maila. Gdy potwierdzająco kiwnie głową podchodzisz do niej z kartką i długopisem. Dlaczego możesz mieć 100% pewność, że Ci go napisze? Odpowiedź na to pytanie związana jest ze sposobem w jaki kobiety postrzegają korespondencje elektroniczną. Adres mailowy traktowany jest przez nie jako coś znacznie mniej prywatnego niż numer telefonu. To czy dziewczyna odpisze na wiadomość od Ciebie, a jeśli tak to kiedy, pozostaje tylko i wyłącznie jej decyzją. Do tego mail to tylko mail, im wydaję się, że o niczym nie świadczy, dla nas stanowi jednak punkt zaczepienia i daje nam szansę, że ślicznotka która stoi przed nami nie zniknie nam z oczu raz na zawsze. A teraz zagranie godne mistrza. Gdy już zacznie pisać Ci swój adres poproś ją o numer telefonu! Najpierw mała prośba potem większa. Każdy psycholog powie Ci, że taka sekwencja próśb po prostu działa. Dziewczyna skupia się na pisaniu maila i sama nawet nie wie kiedy mówi po raz kolejny „tak” i zaczyna dopisywać swój numer. Zresztą spróbuj sam to zobaczysz!

 dodał:mad
14.04.2008


Polecamy również lekturze:


Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(135):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 8    następne>>
Dziewczyna napisał:
02.28.08 | 8:40
Trafiłam na tą stronkę przez przypadek, ale zostałam i nieźle się ubawiłam :D Prezentowane tu podejście do dziewczyn jest śmieszne. Autor potraktował wszystko powierzchownie robiąc z kobiet jakieś idiotki o psychice prostej jak linijka. Jeśli facet mi sie nie spodoba to nie dam mu ani maila, ani numeru kom. A nawet jeśli, to zapisując adres mailowy odpowiem "mail chyba ci wystarczy".
Tomek napisał:
03.02.08 | 1:50
Nie autor tylko autorka - naucz się czytać! Mi ten sposób z odchodzeniem wydaje sie całkiem sensowny!
Kochaś napisał:
03.30.08 | 5:35
Hej! To działa! I się sprawdza! Dosłownie niezawodny sposób na zdobycie numeru laski! Mi się przynajmniej udało! Dzięki temu tekstowi podszedłem do dziewczyny która od dawna mi się podobała i przełamałem się! Dzięki bling-bling!
Koksik napisał:
04.06.08 | 1:27
zdobyć dziewczyne najlatwiej jest bedac bezposrednim i otwarcie mowiac o co nam chodzi, ja tam takich podchodów nie stosuje. Ale nie ukrywam ze dla niesmialych osob jest to jakies wyjscie
kila napisał:
04.19.08 | 8:27
bardzo chciałbym poznać nazwisko tej Pani psycholog. Mi śmierdzi to bezczelnym plagiatem.
kila napisał:
04.19.08 | 8:31
PLAGIAT!!!! Opamiętajcie się, bo jeśli Wasz serwis się wypromuje, czego Wam życzę, ponieważ jest dosyć oryginalny i wręcz bosko bezczelny, to będziecie mieć grube problemy, a byłoby szkoda pomysłu.
Farciarz napisał:
04.26.08 | 8:13
Spoko dzieki pomgol mi naprawde teraz mam jej numer!!
Karol Navarro napisał:
04.27.08 | 1:29
Dzięki tym radom napewno mi się uda zdobyc numer dziewczyny kturą kocham!!!