Sobota 23
Wrzesień 2023

brak danych, prosze uzupelnic
blog wędkarski
magazyn lifestyle

MacBook Air: laptop w kopercie!

MacBook Air: laptop w kopercie!

Steve Jobs znów zaskoczył nowym gadżetem - Apple wypuścił na rynek najcieńszy komputer przenośny na świecie!


MacBook Air w swoim najgrubszym miejscu mierzy zaledwie 1,9 cm. Oznacza to, że jest tak cienki, że można go włożyć w kopertę i wysłać pocztą jako list! Waga? Około półtora kilograma. Fajnie, prawda? Dodatkowo MacBook Air jest całkiem mocną maszyną, wyposażoną w 1,6- lub 1,8-gigahercowy procesor Intel Core 2 Duo z 4 MB pamięci cache drugiego poziomu, 2 GB pamięci RAM, 80-gigabajtowy dyskiem twardym. Notebook posiada również 13,3-calowy panoramiczny ekran LCD, pełnowymiarową podświetlaną klawiaturę, wbudowana kamerę iSight oraz trackpada znanego z iPhone'a. A wszystko zapakowane jest w ładną i co ważniejsze wytrzymałą aluminiową obudowę.

macair5_400

Notebook nie jest jednak idealny. Bycie najcieńszym komputerem na świecie ma swoją cenę. MacBook Air nie posiada bowiem napędu dysków. Można oczywiście dokupić zewnętrzny podłączany przez USB, albo skorzystać ze specjalnego oprogramowania pozwalającego korzystać z napędu innego komputera. Ale szczerze powiedziawszy laptop, który ma takie kłopoty, żeby odtworzyć jakąkolwiek płytę, wydaje nam się trochę… cienki.

Cena: 1800 $

 

macair4_400

 dodał:czaki
27.02.2008


Polecamy również lekturze:


Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(3):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 3    następne>>
wariat napisał:
02.20.08 | 12:15
Bez cdromu to trochę do dupy! Co z tego, że mały ten komputer jak wszędzie będę musiał targać dodatkowy napęd!
Shadow napisał:
02.24.09 | 11:26
Głupoty gadacie, ja tez mam laptopa bez CD-ROMu i jakoś wcale nie czuje potrzeby targania ze sobą napędu CD. Pewnie, bo wszyscy zabierają z laptopem cały stojaczek płyt, nie? Jakoś nie zdarzyło mi się, zebym musiał użyć płyty gdzieć w terenie.
macho napisał:
11.06.12 | 2:15
ajjj chciało by się taki