Niedziela 26
Maj 2024

brak danych, prosze uzupelnic
blog wędkarski
magazyn lifestyle

Notorius B.I.G: proces dogrywka!

Notorius B.I.G: proces dogrywka!

Sąd wznawia proces dotyczący zabójstwa Biggiego. W morderstwo zamieszani są znani muzycy, policja Los Angeles, oraz gang Bloods.


Notorious B.I.G. (naprawdę Christopher Wallace) został zastrzelony dziesięć lat temu podczas trasy koncertowej promującej jego nowy album, który nosił proroczą nazwę Life after Death. Sprawcy nigdy nie wykryto. Nie jasne były również motywy zabójstwa. Proces sądowy, nie dość, że nie wyjaśnił okoliczności morderstwa, to został w końcu unieważniony w 2005 roku z nieznanych powodów. Wszystko to doprowadziło do licznych spekulacji na temat śmierci Biggiego – oskarżając o nią między innymi Suge Knighta – właściciela wytwórni muzycznej Death Row Records z którą związany był raper. Spekulowano również na temat związku zabójstwa Notoriousa z wcześniejszym zastrzeleniem 2Paca w Las Vegas, z którym Biggie miał mieć związek.

Sąd federalny USA postanowił wznowić po udowodnieniu, że oficerowie policji Los Angeles, których podejrzewa się o udział w zabójstwie, kłamali w swoich wcześniejszych zeznaniach oraz zostali oskarżeni o przyjęcie łapówki za zatuszowanie sprawy. Na ławie oskarżonych najprawdopodobniej zasiądzie wymieniany już Suge Knight – założyciel i prezes jednej z największych wytwórni hip-hopowych na świecie, który powiązany jest z gangiem Bloods z LA.

 

gun_400
 

 

Nie da się ukryć że sąd dosyć późno zdecydował się wznowić proces. O niejasnych powiązaniach policji LA z wytwórnią Death Row kalifornijska prasa pisała już w roku 2005. Czy tym razem uda się odkryć kto stoi za morderstwem jednego z największych raperów wszechczasów? Nie wiemy, ale możecie być pewni, że was poinformujemy jeżeli nastąpi przełom w śledztwie… dodał:mad
27.02.2008


Polecamy również lekturze:


Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(3):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 3    następne>>
baks napisał:
04.19.08 | 11:43
biggi to wielki spasiony kloc brzytki jak noc. jest piepszonym wiesniakiem z małym ptakiem co nigdy mu nie staje bo kocha pszczółke maje.
piepszony pedał Tupaca sprzedał! przez niego moj ziom prawie zaliczył zgon. Tupac 2 kulki oberwał w głowe ale biggiego co jest matołem mi nie szkoda bo to ciota..
biggy ty gupia cioto dorwe cie wpiekle bo rymami posługuje sie biegle.CDN
baks napisał:
04.19.08 | 11:45
to było to co sadze o biggim i wali mnie to co powiecie o nim. według mnie to on wystawił Tupaca... juz wczesniej prubował Tupac dostał wtedy 2 kulki w głowe ale przezł... ciesze sie ze ten zasrany spaslak nie zyje
baks napisał:
04.19.08 | 11:46
to było to co sadze o biggim i wali mnie to co powiecie o nim. według mnie to on wystawił Tupaca... juz wczesniej prubował Tupac dostał wtedy 2 kulki w głowe ale przezł... ciesze sie ze ten zasrany spaslak nie zyje