Sobota 25
Maj 2019

brak danych, prosze uzupelnic
blog wędkarski
magazyn lifestyle

Snoop Dogg: G jak Gangsta?

Snoop Dogg: G jak Gangsta?

Jak myślicie o czym marzy raper Snoop Dogg? O fajniejszych furach? Lepszych panienkach? Większym jacuzzi? Nic z tych rzeczy!


wykop
Snoop Doog marzy o tym żeby nagrać własną czołówkę muzyczną do amerykańskiej telenoweli One Life to Live. Pomyślicie pewnie, że skoro Snoop chce to chce promować swoim imieniem serial, to na pewno jest on o gangsterach, dealerach i prostytutkach. Nic z tych rzeczy… One Life to Live to standardowa telenowela nieodbiegająca od standardów gatunku i do tego prawdziwy tasiemiec – serial jest produkowany nieprzerwanie od 1971 roku i doczekał się już ponad 10.000 odcinków. Fabuła również jakaś taka niezbyt hip-hopowa - losy dwóch rodzin w małym miasteczku.

Jak do tego doszło? Wszystko zaczęło się od piosenkarki Mary J Blige która ma wystąpić w specjalny walentynkowym odcinku serialu i odśpiewać jedną ze swoich piosenek.

snoop23Kiedy Snoop usłyszał o tym, że Blige ma występować w One Life to Live, to stwierdził, że co jak co, ale on – prawdziwy gangsta ma większe prawo do śpiewania w swojej ulubionej telenoweli. I że jeżeli jakaś panienka ma śpiewać w specjalnym wydaniu walentynkowym, to on co najmniej zasługuje na nagranie nowego muzycznego motywu. Zadzwonił więc czym prędzej do producentów imówiąc, że jest wielkim fanem serialu (prawdopodobnie zapewniając również że ma wszystkie 10.000 odcinków na dvd) zaproponował napisanie i wykonanie nowej czołówki. Producenci się zgodzili i teraz z zapartym tchem czekamy na to, co wypoci nasz orginal gangsta.

A tak w ogóle to jesteście zdziwieni? Że muzykę do telenoweli ma robić raper który uważa się za gangstera? My nie tak bardzo. W zeszłym roku w One Life to Live swoją wystąpił Timbaland. Teraz tylko czekamy aż moda przyjdzie do Polski i Tede wystąpi w Klanie, a Molesta w Plebani.dodał:czaki
29.02.2008


Polecamy również lekturze:
Tagi:
Pokrewne: snoop dogg snoop dogg gangsta gangster hip-hop serial film plotki jointy

Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(2):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 2    następne>>
mlodzisz napisał:
02.29.08 | 8:14
Tede w Klanie! A to dobre?
menel2385 napisał:
02.29.08 | 9:11
wilku powinien w ranczu wystartowac na ławeczce i joje jarac