Niedziela 4
Czerwiec 2023

brak danych, prosze uzupelnic
blog wędkarski
magazyn lifestyle

Sex: Seks w różnych miejscach!

Sex: Seks w różnych miejscach!

Jeżeli jesteś fanem poza-łóżkowego seksu, podpowiadamy Ci gdzie jechać na wakacje i gdzie szukać okazji na seks w różnych miejscach.


Mamy dobrą wiadomość. Chcesz wyskoczyć gdzieś na weekend z kumplami, ale nie wiecie jeszcze gdzie? Skorzystaj z naszego przewodnika. Po prostu wybierz swoje ulubione miejsce i sprawdź, gdzie masz największe szanse na seks z odrobiną adrenaliny.

Największy wybór stoi przed tobą, jeżeli jesteś fanem dzikich przygód na tylnym siedzeniu samochodów. Próbowało tego ponad 70% mieszkańców krajów takich jak Australia, Grecja, Chorwacja, USA, Nowa Zelandia. Jednak na pierwszym miejscu, z 82% obywateli, są Włochy. Więc absolutnie żadna Włoszka nie powinna być zaskoczona, gdy zaciągniesz ją do samochodu. A nawet, jeżeli trafisz na jedną z tych 18% które jeszcze tego nie robiły, to na pewno słyszała coś od koleżanki.

sexpodroze4_400


Jeżeli kręci cię świadomość, że w środku akcji mogą zaskoczyć was rodzice (ale niekoniecznie twoi) wybierz Bułgarię, tam aż 61% próbowało seksu w sypialni mamy i taty. W grę wchodzi także Serbia i Czarnogóra. Jeżeli to jednak muszą być twoi starzy, też nie ma się co przejmować: w Polsce mamy wynik 55% i jest to nasze ulubione nietypowe miejsce na seksualne zabawy.

Jeżeli jesteś fanem zieleni, powinieneś szybko rozejrzeć się za biletami do Nowej Zelandii lub Australii: ponieważ jest tam ciepło, to odpowiednio 43% i 40% z nich zabawia się właśnie we własnych ogródkach, lub, jeszcze chętniej, w parkach (co druga osoba). Chyba, że wolisz poczekać do lata i wybrać się do Czech (zimą nie polecamy). Lub do Kanady i Bułgarii, ale to tylko, jeżeli jesteś gotów na ostrą jazdę w parku. Tam taką opcję wypróbowało prawie 50% mieszkańców, którzy, nie wiedzieć czemu, raczej wolą publiczne zielone przestrzenie niż własne ogródki.

Przy okazji, warto zabrać ze sobą kamerę. Tak jak i w USA, w Kanadzie co piąty mieszkaniec nagrywał swoje podboje. A kto nie chciałby mieć pamiątki z parku w formacie VHS?

Co? Jak? Kto z kim? Czyraj dalej nasz sex przewodnik! Dalej >>

Bling-Bling.pl poleca również:
Odyseja seksualna: seks w kosmosie!
Jak zdobyć jej telefon w 3 minuty?
Najseksowniejszy klip w 2007!dodał:mad
27.03.2008


Polecamy również lekturze:


Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(7):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 7    następne>>
antek napisał:
03.15.08 | 5:56
o k**wa ale jazda szukam biletow w air china
Michał napisał:
05.19.08 | 12:58
SUPER !
asterix napisał:
01.31.11 | 4:08
głupi tekst... i tyle
superman napisał:
03.13.12 | 10:01
Polecam sex w plenerze w Polsce przy minus 20 stopniach, niezapomniane przeżycie;p
superman napisał:
03.13.12 | 10:02
Polecam sex w plenerze w Polsce przy minus 20 stopniach, niezapomniane przeżycie;p
michol napisał:
12.07.12 | 1:30
Mi tez plener nie jest obcy
macho napisał:
12.13.12 | 11:20
kazdy facet chcial by zaliczyć laski z kazdego zakątku świata