Piątek 22
Marzec 2019

brak danych, prosze uzupelnic
blog wędkarski
magazyn lifestyle

Sex: Seks w różnych miejscach!

Sex: Seks w różnych miejscach!

Jeżeli jesteś fanem poza-łóżkowego seksu, podpowiadamy Ci gdzie jechać na wakacje i gdzie szukać okazji na seks w różnych miejscach.


wykop
My raczej odradzamy wypad do Belgii lub Niemczech. Choć jest tam i tak nieźle w porównaniu z Azją. Dla co drugiej osoby w Japonii, Indiach i Wietnamie szczytem abstrakcji, co do miejsca uprawiania seksu, jest prawdopodobnie własna kuchnia, tam więc nie poszalejesz. Tak samo, jeżeli po obejrzeniu Miss World zapaliłeś się do wyjazdu do Indonezji – to zapomnij. Tam też 43% badanych nie wykazało się nieprzeciętną inwencją. Ale jeżeli już znajdziesz się w samolocie lecącym na Wschód, rozejrzyj się, czy na pokładzie nie ma żadnej atrakcyjnej Chinki: co dziesiąta uległa pokusie seksu w przestworzach. Za nimi, już z 2 razy gorszym wynikiem są Norwedzy.

sexpodroze5Ale najwidoczniej wspólne podróżowanie ich podkręca, ponieważ przodują też w kwestii umilania sobie czasu w środkach transportu publicznego. Seks w autobusie uprawiało ponad 15% Norwegów. Może dla tego, że tak zimno jest na dworze? Na numerek np. w miejskiej komunikacji jeszcze większą szansę masz w Chile (16%).

A i jeszcze pamiętaj, żeby będąc we Włoszech, Chile i Chorwacji, koniecznie zamówić „Sex on The beach”… niekoniecznie przy barze. Tu co druga osoba uprawiała kiedyś seks na plaży. To samo w Grecji, ale tam po zamówieniu drinka możesz na plażę nie dotrzeć, bo 16% Greków z seksem nie czeka do wyjścia z klubu. Tak, jak co piąty mieszkaniec Islandii i Izraela.

Podtrzymujemy naszą teorię gorących mieszkanek mroźnej Skandynawii! Jeżeli jesteś prawdziwym imprezowiczem i chcesz gdzieś wyskoczyć zabawić się w weekend, najlepsza będzie Norwegia (pamiętaj żeby lecieć samolotem!) lub Dania. W tych krajach, co druga osoba postawiła na seks na imprezie, a 15% wybrało klub.

Jeżeli jednak w dalszym ciągu ty i twoi kumple nie możecie się zdecydować, podpowiadamy wariant optymalny na wakacje. Naszym numerem jeden jest Chorwacja: 93% ankietowanych przyznało się do seksu w dziwnym miejscu, a prawie co trzecia osoba (28%) poszła na całość w ciemnej alejce! To już poważna akcja… Podziałało na naszą wyobraźnię. Blisko, ciepło, niedrogo, a korzyści nieopisane…

Dane zaczerpnięte z ogólnoświatowego raportu durexa - durex.com

Bling-Bling.pl poleca również:
Odyseja seksualna: seks w kosmosie!
Jak zdobyć jej telefon w 3 minuty?
Najseksowniejszy klip w 2007!dodał:mad
27.03.2008


Polecamy również lekturze:
Tagi:
Pokrewne:

Wypowiedz się na ten temat 
Twój komentarz
Podpis
Najbardziej dyskutowane artykuly
reklama sklepu wędkarskiego
sklep wędkarski

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW(7):

<<poprzednie    komentarze od 1 do 7    następne>>
antek napisał:
03.15.08 | 5:56
o k**wa ale jazda szukam biletow w air china
Michał napisał:
05.19.08 | 12:58
SUPER !
asterix napisał:
01.31.11 | 4:08
głupi tekst... i tyle
superman napisał:
03.13.12 | 10:01
Polecam sex w plenerze w Polsce przy minus 20 stopniach, niezapomniane przeżycie;p
superman napisał:
03.13.12 | 10:02
Polecam sex w plenerze w Polsce przy minus 20 stopniach, niezapomniane przeżycie;p
michol napisał:
12.07.12 | 1:30
Mi tez plener nie jest obcy
macho napisał:
12.13.12 | 11:20
kazdy facet chcial by zaliczyć laski z kazdego zakątku świata